השעה כעת היא 17:05      23.7.2019
עמוד ראשי > חדשות
מפגש פתיחת אביב 2014 יוצא לדרך!
מערכת המועדון

מפגש פתיחת העונה יוצא לדרך! הגיע הרגע להוציא את הווספות ולמרקן לקראת מפגש פתיחת העונה שיערך ב9/5, יום שישי, החל מהשעה 15:30 בכיכר העירייה של רמת השרון בשיתוף עם אספני כלי הרכב הארצישראלים. בתכנית: מפגש חברים ותצוגת ווספות מרהיבות, תצוגת רכבים קלאסיים ונשנושים כמיטב המסורת. אז יש למה לצפות- מחכה לנו בפתח עונה מיוחדת מפתיעה במיוחד!

 
אירוע ווספהמאניה 2013 יוצא לדרך!
אורן ואלעד


להמשך הכתבה >>
 
בקטנוע לאילת/ציוני דרך בהיסטוריית הוספות בישראל
בדרך החתחתים לאילת
מאיר בן דב, עיתון דבר 1957

הדרך לאילת היא קשה במידה שהיא יפה. אף שהדרך שופרה הרבה, עוד זקוק אתה לשש שעות נסיעה במכונית מהירה, כדי להגיע מבאר שבע לאילת. חלק ראשון מהכתבה.


להמשך הכתבה >>
 
מבצע וספה לחברי המועדון
קלאסיקה איטלקית במבצע
מערכת המועדון

מבצע מדהים לחברי המועדון, התקשרו *8588 ואמרו שאתם חברי מועדון. המלאי מוגבל!


להמשך הכתבה >>
 
מפגש מועדון הוספה ואספני הרכב הארצישראלים
מפגש מועדון הוספה
אורן ואלעד

בשישי האחרון נערך אחד המפגשים הגדולים של חובבי הווספות, מפגש פתיחת עונת האביב של מועדון הווספות הישראלי, בשיתוף עם אספני כלי הרכב הארצישראלים בכיכר אוסישקין, רמת השרון. החל מהשעה 16:00 החלה הכיכר להתמלא בעשרות ווספות ססגוניות של חברי המועדון וכן בכלי רכב של אספני הרכב הארצישראלים. גלריית התמונות הרשמית באדיבות רונן טופלברג.


להמשך הכתבה >>
 
וספה ימית- לא מה שחשבת
מנוע ה"מוסקונה"
אורן ואלעד

המנוע הימי של פיאג'ו, ה"מוסקונה", הוצג בשנת 1949 במטרה לכבוש נתח בשוק סירות השיט שצמח במהירות ונשען בעיקר על מנועים מתוצרת אמריקאית. כמו בהצלחת הווספה, גם בתחום הימי פיאג'ו קיוו לקצור את פירות ההצלחה בעזרת תכנון של מנוע מהפכני. סיפורה של הווספה הימית הראשונה בהיסטוריה.


להמשך הכתבה >>
 
וספה אהובתי
אורן רזניק מציץ לאיטלקיה מתחת לחצאית
אלעד מרון

אלעד התאהב בצרעה. חשבנו שזה מוזר אבל אז גילינו שגם חברו התאהב בה. כנראה שזו היתה צרעה ממש, אבל ממש, יפה. מדור סינגל במגזין "מוטו" מארח את אלעד, נשיא המועדון.


להמשך הכתבה >>
 
מיפעלי למברטה בארץ/ציוני דרך בהיסטוריית הוספות בישראל
מרכיבים למברטה
אורן רזניק, מקורות:עיתונות יהודית היסטורית

השנה היא 1957 ומדינת ישראל הצעירה מתפתחת וצומחת במהירות, הערים מתרחבות, ישובים חדשים נבנים ומוקמים, אך כמו בימינו אנו, התחבורה הציבורית מתפתחת בקצב איטי ואינה נותנת מענה תחבורתי לציבור שמעוניין להתנייע ממקום למקום ביעילות ובמהירות. סיפורה של הלמברטה הישראלית.


להמשך הכתבה >>
 
הושקה ה946, הווספה החדשה מבית פיאג'ו
הווספה החדשה
אורן ואלעד

הווספה החדשה, ה946, שנחשפה החודש בתערוכתEICMA 2012 במילאנו נראית כהעתק מדויק של דגם הקונספט "40" שהוצג בתערוכה אשתקד. עיצוב ה946 מבוסס על אחד מאבות הטיפוס של הווספה המיתולוגית, הMP6 שהוצג בפונטדרה ב1946.


להמשך הכתבה >>
 
וספהמאניה 2012 , התמונות!
מועדון הווספות

תמונות וסרטונים מהמפגש השנתי הגדול


להמשך הכתבה >>
 
מפגש מועדון הוספות עם מועדון החיפושיות
חיפושית
מערכת המועדון

בשישי נערך מפגש ייחודי, בין מועדוני: מועדון הוספות ומועדון החיפושיות.


להמשך הכתבה >>
 
למברטה והקשר האוליפמי
למברטה ומסוק אולימפי
אורן ואלעד

השנה היא 1960 והמשחקים האולימפיים נערכים ברומא, בירת איטליה. באינוצ'נטי יצרנית הלמברטה המיתולוגית לא חושבים פעמיים ובמהלך שיווקי מבריק מחליטים לקחת חסות על המשחקים האולימפיים.


להמשך הכתבה >>
 
1