השעה כעת היא 16:50      23.7.2019
עמוד ראשי > חדשות > מקבץ חדשות ווספה מהעולם
מקבץ חדשות ווספה מהעולם
אמיר קרביץ\איש עם וספה

הווספה חוזרת לבנגקוק

כל מי שטייל בתאילנד יודע איזה מראה מופלא ניתן לראות בכל רמזור ובכל עצירה. בכל פעם שאור אדום דולק ברמזור, מתרכזים בראש התנועה עשרות ומאות אופנועים וקטנועים, בציפיה לאור הירוק. חלקן, כידוע, גם וספות שמורות להפליא, אך עדיין "קשישות" והולכות ו"מקשישות". בימים האחרונים נודע כי הווספה חוזרת לתאילנד – והפעם בדגמיה החדשים.

לאחר עשור של יובש, נפתחה בתאילנד סוכנות וספה חדשה. 220 לקוחות כבר הזמינו את הווספות מהסוכנות המחודשת, שמטרתה היא למכור לא פחות מ-2000 כלים בשנה הראשונה. מדובר במטרה צנועה במדינה שמעלה מדי שנה על הכביש 1.6 מיליון כלים חדשים (!).

הסוכנות פתחה את סניפיה בבנגקוק ובתוכניותיה לפתוח סוכנויות גם בעיר הצפונית צ'אנג מאי, באי פוקט וגם בפטאיה. "אנשים עדיין מכירים את מותג וספה בבנגקוק, יש כאן מועדוני וספה", אמר מנהל בסוכנות.

הווספה, עבור התאילנדי הטיפוסי, תהיה יקרה יחסית – 3000 דולר עבור דגם ה-LX המיוצר בויאטנאם וזאת בהשוואה להונדה שמייצרת בתאילנד עצמה, ומוכרת קטנועים בכ-1200 דולר.

לקריאת הכתבה לחץ/י כאן

 

חנות שהיא הגשת חלום

מי שיזדמן שמקום בשם קטרינג בבריטניה, מוזמן לחנות שהיא הגשת חלום של רוכב בשם גארי בוטלין. בגיל 46, לאחר 30 שנה של רכיבה על אופנועים שונים, הוא החליט לפתוח חנות של אופנועים קלסיים. ע"פ דיווחים, החנות כבר מלאה בווספות ולמברטות למיניהן.

"אני מכוון לקהל קטן, כך שלא אהיה מיליונר", אמר בוטלין, "אני עושה את זה כדי להינות ולפגוש אנשים שמחוברים לאופנועים".

בוטלין סיפר שאופנועו הראשון היה ימאהה 50 סמ"ק שעלה 163 ליש"ט. כיום, ממוקם אותו ימאהה בחנותו ומוערך ב-5000 ליש"ט. לטענתו, רוב לקוחותיו הם בני 40 עד 70, אך הוא היה יותר ממאושר כאשר בן 17 רכש ממנו למברטה.

לקריאת הכתבה לחץ/י כאן

 

עוד שת"פ אדידס – וספה

אחרי שדיווחנו לכם על התיק המעוצב שנולד משיתוף הפעולה של וספה ו"אדידס", הגיע תורם של הסניקרס. מי שרוצה להתהדר בנעלי "אדידס" מדגם וספה, מוזמן ללינק הבא:

http://www.soleredemption.com/adidas-vespa-2/